Torty weselne

Cena jednej porcji tortu weselnego zaczyna się od 10 zł

Torty weselne: wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że moment, w którym na salę weselną wjeżdża tort weselny, który następnie krojony i rozdzielany jest przez Nowożeńców, należy do jednych z najbardziej emocjonujących momentów każdego Wesela. Uwierz, że Twoje Wesele zasługuje na to, aby przygotowano na nie wyjątkowy tort weselny. Serdecznie zachęcamy Cię do korzystania z usług naszej cukierni, która przygotowuje eleganckie, oryginalne i bardzo smaczne torty na wesele, także naked cake!

 

Zamawiając tort weselny w naszej warszawskiej cukierni możesz być pewien, że przygotowany zostanie dla Ciebie atrakcyjny wizualnie i bardzo smaczny tort, który zachwyci nie tylko Ciebie i Twoją drugą połówkę, ale też wszystkich Gości uczestniczących w Waszym weselu! Doskonale rozumiemy, że uroczystość taka jak Wesele zdarza się raz w życiu i zawsze dbamy o to, aby Nowożeńcy korzystający z naszej oferty zachwyceni byli tortem weselnym wykonanym według ich indywidualnego projektu.

Wybraliście najwspanialszy tort weselny? PROSIMY, ZŁÓŻCIE ZAMÓWIENIE

 

thumb-oferta
Pobierz ofertę tortów

 

TORTY WESELNE – GALERIA

 

Zaprojektuj własny tort weselny!

Możesz już dziś zacząć projektować i tworzyć swój wymarzony tort weselny czerpiąc inspirację z naszej galerii. Nie widzisz tortu Twoich marzeń? Nasi wykwalifikowani artyści są w stanie stworzyć wszelkie niestandardowe projekty, aby Twoje marzenia się spełniły!

Aby pomóc Ci w wyborze idealnego projektu tortu weselnego prosimy naszych klientów o przedstawienie wszystkiego, co może nam pomóc w projektowaniu: próbek z koronki sukni ślubnej, wybranych kwiatów lub próbek kolorów.

Dodatkowe elementy dekoracyjne takie jak żywe kwiaty doliczane są dodatkowo.

Tort trzypiętrowy okrągły, około 100 porcji waga ok 10 kg; średnice podstaw: 30 cm, 25 cm, 15 cm.

Tort czteropiętrowy okrągły: około 120 porcji waga ok 12 kg; średnice podstaw: 30 cm, 20 cm, 25 cm, 15 cm.

Wypiekane przez nas torty weselne zawsze przygotowywane są z miłością. Dbamy o każdy ich szczegół, dzięki czemu są perfekcyjnie udekorowane. Możesz nam zaufać – zamawiając tort na wesele w naszej cukierni zaopatrzysz się w zdecydowanie najlepszy i najsmaczniejszy tort weselny  Warszawa, który śmiało nazwać będzie można arcydziełem!

Instagram

  • 2 years ago, filming making of for preparing @mary_la_la birthday 🎂
  • #tort #urodziny #birthday #cake
  • #tort #urodzinowy #birthdaycake
  • #americanbeauty #40 #birthday #cake
  • #bobbibrown #cupcake #muffinki
  • #birthday #cake

Pin It on Pinterest

Share This