fbpx
Zaznacz stronę

                            

Zamówienia: 791 180 770   telefon włączony zazwyczaj w godzinach 10-17 od wtorku do soboty, (konsultacje tylko po wcześniejszym umówieniu)

Godziny otwarcia pracowni są różne i mogą się zmieniać zależnie od bieżącego harmonogramu pracy. Jeśli chcesz do mnie przyjechać, zadzwoń i upewnij się, że zastaniesz mnie tego dnia.

Odbiór tortów w dniach:
wtorek-sobota godziny 10-17

Warszawa,03-937 Saska Kępa, ul. Zwycięzców 55

CZAS REALIZACJI minimum 3 dni od wpłaty zadatku. Nie przyjmuję zamówień na dziś, jutro i pojutrze. Poza tym uzależniony jest od ilości bieżących zamówień. Torty proszę zamawiać z minimum  tygodniowym wyprzedzeniem (nie dotyczy tortów weselnych – te należy zamawiać z 30 dniowym wyprzedzeniem). Da nam to odpowiednią ilość czasu na ustalenie szczegółów i staranne przygotowania. Gdy mój kalendarz się wypełni nie jestem w stanie przyjąć więcej zamówień i odmawiam.

ZAMÓWIENIA Przyjmuję wyłącznie drogą mailową poprzez formularz zamieszczony na stronie. Nie przyjmuję zamówień telefonicznie, nie zapisuje sobie nic na karteczkach itp, dzięki czemu wszystko mamy na piśmie i unikamy pomyłek i niedomówień. Jestem małą, jednoosobową zapracowaną firmą i nie zawsze mogę oderwać się od pracy, dlatego nie zawsze mam włączony telefon lub mogę nie mieć czasu na ustalanie szczegółów z klientami dzwoniącymi w ostatniej chwili chcącymi zamówić np wegański tort na 100 osób na jutro, lub weselny piętrowy na za tydzień.

ZADATEK Po otrzymaniu zadatku wysyłam potwierdzenie jego otrzymania. Gdy zadatek nie wpłynie w ciągu 2 dni od wysłania wyceny zamówienie jest anulowane.

GODZINA ODBIORU Proszę nie przyjeżdżać przed ustaloną godziną odbioru, tort nie będzie gotowy, a gdy odbiór ma się znacznie opóźnić proszę o tym uprzedzić.

 

minimalna wielkość tortu = 10 porcji/240zł

minimalna wielkość tortu 3D = 2,5 kg

Zadzwoń do mnie: 791 180 770

cena smak dostawa     telefon

 

Dostawa: patrz zakładka SERWIS

IMG_6183  

Ale Tort