516163163 godziny pracy: Wt - So 10-17
Zaznacz stronę

Tort dla chłopca

NAJNOWSZE REALIZACJE W GALERII OGÓLNEJ >> TORTÓW DLA DZIECI

 

 

Najpierw był tort na chrzciny, a teraz są urodziny! Dla dziecka to specjalna oraz szczególnie ekscytująca okazja. Oczywiście na żadnych urodzinach nie może zabraknąć tortu. Cukiernia AleTort prezentuje na tą okazję wiele różnych i interesujących rozwiązań, zarówno jeśli chodzi o smak, jak i kształt tortu dla chłopca.

Wybór rodzaju dekoracji tortu dla chłopca jest bardzo szeroki, lecz sami zamawiający mogą również uruchomić swoją inwencję twórczą. Można wtedy odwołać się do motywów, które dziecko szczególnie lubi, na przykład jakiejś ulubionej bajki lub kreskówki. Wspaniałym pomysłem jest, gdy tort na urodziny chłopca do końca pozostaje tajemnicą, a pojawi się w kulminacyjnym momencie. Emocje sięgają wtedy zenitu, a i samo ciasto stanowi jeszcze jedną wesołą niespodziankę tego dnia. To również ciekawa pamiątka na wiele lat. Można odwołać się również do zainteresowań chłopca, niezależnie od tego, jakie one są. Jeśli na przykład chłopiec interesuje się motoryzacją, tort w kształcie motoru lub samochodu z pewnością mu się spodoba.  Inną sprawą jest, jeśli tort ma być przeznaczony na urodziny małych dzieci, na przykład kończących właśnie roczek. Torty na takie okazje mogą być jak najbardziej w szalonych kolorach, mocno zdobione.

Na torty dla chłopców najczęściej są wybierane klocki, samochodziki jak Zygzak McQueen, Lord Vader oraz postacie z komiksów. Niektóre z tortów można zamawiać również w naszym sklepie online >>