Zaznacz stronę

Torty urodzinowe

Jedną ze specjalności naszej cukierni jest przygotowanie tortów urodzinowych. Zawsze starając się jak najlepiej poznać oczekiwania naszego Klienta przygotowujemy tort urodzinowy, który w 100% mu odpowiada. Nasze torty wypiekane są według tradycyjnych receptur, a wśród składników wykorzystywanych do ich wypieku używane są tylko naturalne składniki, dzięki czemu nasze torty urodzinowe są tak smaczne. Zachęcamy Cię do zapoznania się z galerią części z wykonanych przez nas dotychczas tortów. Informujemy jednocześnie, iż chętnie przyjmujemy zlecenia Klientów mających swój indywidualny pomysł na tort – masz swój pomysł na tort urodzinowy? Wystarczy, że nam go przedstawisz, a my go dla Ciebie przygotujemy!

Zapraszamy do oglądania galerii naszych bajecznych tortów.

Wybrałeś swój wymarzony tort? PROSIMY, ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE!

GALERIA – TORTY URODZINOWE

Wielkość tortów:

Wielkość tortu jest uzależniona od ilości gości biorących udział w przyjęciu. Jeśli przyjęcie odbywa się w kameralnym gronie najbliższej rodziny, wystarczy  dwukilogramowy tort urodzinowy . Jeśli organizowane przyjęcie będzie większe, najlepiej zamówić tort urodzinowy o masie około 3-4 kilogramy, żeby dla nikogo nie zbrakło. Ciekawą alternatywą na torty urodzinowe są babeczki dla dzieci, takie rozwiązanie pozwala dobrać właściwą ilość wypieków do liczby gości.

Smak tortów na urodziny

Wiadomo, że smak tortu urodzinowego jest najważniejszy. Dla mniejszych dzieci najlepiej wybrać smak śmietankowy. Taki wybór jest najbezpieczniejszy, ponieważ wszystkie dzieci lubią ten smak. Dla starszych dzieci można wybrać bardziej odważny smak. Ze smakiem śmietankowym, świetnie komponują się świeże owoce np. maliny i truskawki. Nie można zapomnieć o czekoladzie. Przecież wszystkie dzieci ją kochają. Dla starszych możemy nasączyć tort alkoholem.

Teraz już wiesz jak wyglądają nasze torty urodzinowe wypiekane w Warszawie. Jesteśmy przekonani, że ich wyjątkowy wygląd urzekł również Ciebie. Jeśli któryś z naszych urodzinowych tortów szczególnie przypadł Ci do gustu, to już teraz zadzwoń do nas, a my dla Ciebie przygotujemy Twój tort na urodziny. Jeśli masz inne koncepcje co do swojego tortu urodzinowego, to również nie bój się z nami skontaktować. Chętnie przyjmiemy Twoje zlecenie realizując je szybko, sprawnie i ze smakiem, który przekona Cię, iż wybierając naszą cukiernię dokonałeś słusznego wyboru!