fbpx
Zaznacz stronę

Muffinki – najlepsze w Warszawie!

Szukając alternatywy dla tortów czy ciast okolicznościowych zdecydowanie postawić powinieneś na zestawy muffinek, które cieszą się wielką popularnością między innymi dzięki temu, że da się przygotować dla nich niepowtarzalne i oryginalne dekoracje. Wśród naszych Klientów znajduje się wiele osób, które zamawiają muffinki w formie uzupełnienia klasycznego tortu czy ciasta. Wyróżnia nas indywidualne podejście cukierni do swoich klientów.

Muffinki

na specjalne zamówienie przygotowywane są ze szczególną pieczołowitością, z dbałością o każdy detal, jaki zażyczył sobie klient indywidualny czy też firma. I właśnie dlatego, muffinki Warszawa biją rekordy popularności na imprezy firmowe. Przygotowywane z myślą o swoim wymagającym kliencie; babeczki są smakowite i świetnie wyglądają. Piękne lub zabawne, babeczki pełne dowcipu lub elegancji; ich wygląd zależny jest od indywidualnych potrzeb klienta i od kreatywności cukierników, którzy patrząc na wygląd dzisiejszych muffinek, osiągnęli w tej kwestii poziom arcymistrzowski, przelewając do muffinek duszę. Nasze babeczki są pieczone z dodatkiem wyłącznie naturalnych składników, takich jak prawdziwa wanilia, słodka śmietanka, świeże owoce i czekolada. ceny muffinek   (minimalna ilość zamówienia to 12 sztuk babeczek, w jednym rodzaju dekoracji i 2 smakach)

SMAKI: waniliowy, czekoladowy, pistacjowy, jagodowy, solony karmel, chałwowy, amaretto, whisky, pomarańczowy, czarna porzeczka

Wypiekane przez nas babeczki w Warszawie cieszą się niezwykłą popularnością. Są pyszne i bardzo ładne, dzięki czemu budzą sympatię wszystkich naszych Klientów. Wśród nich znajdują się zarówno Klienci indywidualni, jak i firmy, które nasze muffinki zamawiają na imprezy firmowe lub spotkania z partnerami biznesowymi. Zachęcamy do korzystania z naszej oferty!

Instagram

  • #rose #gold #18 #birthdaycake #tort #urodziny #warszawa
  • 30 #birthdaycake #nakedcake #cukiernia #warszawa #tort #urodziny
  • Ostatni #tort w #2018 
#happynewyear
  • #2018
  • #tort na #roczek #chrzciny  #firstbirthday #firstbirthdaycake #tortnaroczek #cukiernia #warszawa
  • 3 years ago... z @mary_la_la w #ddtvn