516163163 godziny pracy: Wt - So 10-17
Zaznacz stronę

Muffinki – najlepsze w Warszawie!

(minimalna ilość zamówienia to 12 sztuk babeczek, w jednym rodzaju dekoracji i 1 smaku)

Szukając alternatywy dla tortów czy ciast okolicznościowych zdecydowanie postawić powinieneś na zestawy muffinek, które cieszą się wielką popularnością między innymi dzięki temu, że da się przygotować dla nich niepowtarzalne i oryginalne dekoracje. Wśród naszych Klientów znajduje się wiele osób, które zamawiają muffinki w formie uzupełnienia klasycznego tortu czy ciasta. Wyróżnia nas indywidualne podejście cukierni do swoich klientów.

Muffinki

na specjalne zamówienie przygotowywane są ze szczególną pieczołowitością, z dbałością o każdy detal, jaki zażyczył sobie klient indywidualny czy też firma. I właśnie dlatego, muffinki Warszawa biją rekordy popularności na imprezy firmowe. Przygotowywane z myślą o swoim wymagającym kliencie; babeczki są smakowite i świetnie wyglądają. Piękne lub zabawne, babeczki pełne dowcipu lub elegancji; ich wygląd zależny jest od indywidualnych potrzeb klienta i od kreatywności cukierników, którzy patrząc na wygląd dzisiejszych muffinek, osiągnęli w tej kwestii poziom arcymistrzowski, przelewając do muffinek duszę. Nasze babeczki są pieczone z dodatkiem wyłącznie naturalnych składników, takich jak prawdziwa wanilia, słodka śmietanka, świeże owoce i czekolada.

 

muffinki z kremem: 8 zł/szt

muffinki z dekoracją: 15-20 zł/szt

 

SMAKI: śmietankowy, czekoladowy, owoce leśne, solony karmel, malinowy, truskawkowy

Wypiekane przez nas babeczki w Warszawie cieszą się niezwykłą popularnością. Są pyszne i bardzo ładne, dzięki czemu budzą sympatię wszystkich naszych Klientów. Wśród nich znajdują się zarówno Klienci indywidualni, jak i firmy, które nasze muffinki zamawiają na imprezy firmowe lub spotkania z partnerami biznesowymi. Zachęcamy do korzystania z naszej oferty!