Zaznacz stronę

UWAGA!

Do czasu ogłoszenia końca pandemii cukiernia nie będzie wykonywać tortów weselnych powyżej 25 porcji.

 

Torty weselne, torty ślubne

Cena jednej porcji tortu weselnego zaczyna się od 13 zł (naked cake)

Zamawiając tort weselny w naszej warszawskiej cukierni możesz być pewien, że przygotowany zostanie dla Ciebie atrakcyjny wizualnie i bardzo smaczny tort ślubny, który zachwyci nie tylko Ciebie i Twoją drugą połówkę, ale też wszystkich Gości uczestniczących w Waszym weselu! Doskonale rozumiemy, że uroczystość taka jak Ślub i Wesele zdarza się raz w życiu i zawsze dbamy o to, aby Nowożeńcy korzystający z naszej oferty zachwyceni byli tortem weselno-ślubnym wykonanym według ich indywidualnego projektu.

DEGUSTACJE

można umawiać z minimum tygodniowym wyprzedzeniem na wt-śr godz 12-17, w inne dni możliwa opcja „na wynos”. Należy wybrać smaki i napisać ilość zamawianych porcji, wskazać konkretny dzień i godzinę degustacji wysyłając zamówienie przez formularz na stronie.

Wybraliście najwspanialszy tort weselny? PROSIMY, ZŁÓŻCIE ZAMÓWIENIE

TORTY WESELNE TORTY ŚLUBNE – GALERIA

 

Torty ślubne: wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że moment, w którym na salę weselną wjeżdża tort weselny, który następnie krojony i rozdzielany jest przez Nowożeńców, należy do jednych z najbardziej emocjonujących momentów każdego Wesela. Uwierz, że Twoje Wesele zasługuje na to, aby przygotowano na nie wyjątkowy tort weselny. Serdecznie zachęcamy Cię do korzystania z usług naszej cukierni, która przygotowuje eleganckie, oryginalne i bardzo smaczne torty na wesele, także naked cake!

Zaprojektuj własny tort weselny!

Możesz już dziś zacząć projektować i tworzyć swój wymarzony tort weselny czerpiąc inspirację z naszej galerii. Nie widzisz tortu Twoich marzeń? Nasi wykwalifikowani artyści są w stanie stworzyć wszelkie niestandardowe projekty, aby Twoje marzenia się spełniły!

Aby pomóc Ci w wyborze idealnego projektu tortu weselnego prosimy naszych klientów o przedstawienie wszystkiego, co może nam pomóc w projektowaniu: próbek z koronki sukni ślubnej, wybranych kwiatów lub próbek kolorów.

Dodatkowe elementy dekoracyjne takie jak żywe kwiaty doliczane są dodatkowo.

Tort trzypiętrowy okrągły, około 100 porcji waga ok 10 kg; średnice podstaw: 30 cm, 25 cm, 15 cm.

Tort czteropiętrowy okrągły: około 120 porcji waga ok 12 kg; średnice podstaw: 30 cm, 25 cm, 20 cm, 15 cm.

Wypiekane przez nas torty weselne zawsze przygotowywane są z miłością. Dbamy o każdy ich szczegół, dzięki czemu są perfekcyjnie udekorowane. Możesz nam zaufać – zamawiając tort na wesele w naszej cukierni zaopatrzysz się w zdecydowanie najlepszy i najsmaczniejszy tort weselny  Warszawa, który śmiało nazwać będzie można arcydziełem!