516163163 godziny pracy: Wt - So 10-17
Zaznacz stronę

Torty dla dzieci

Przygotowujesz imprezę dla dziecka i szukasz na tę okazję specjalnego tortu dla dzieci? Masz już swoją koncepcję na wymarzony tort dla dziecka? A może potrzebujesz inspiracji? Serdecznie zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą tortów dla dzieci, które są nie tylko piękne i oryginalne, ale też niezwykle smaczne! Zapewniamy, że nasze produkty ucieszą oko i podniebienie każdego malucha!

Torty dla dzieci

Zadzwoń do nas i przedstaw nam swoje oczekiwania lub też zapoznaj się z przygotowanymi przez nas projektami.  Dzieci kochają łakocie za ich smak, ale gdy w grę wchodzi tort dla dzieci, do smaku dochodzi jeszcze wygląd, który bywa naprawdę niezwykły. Torty dla dzieci muszą być naprawdę wyjątkowe, ponieważ pozostają w pamięci pociech przez długi czas.
ZACHĘCAMY, ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE!

GALERIA – TORTY DLA DZIECI

Torty dla dzieci

Nasze torty wywołują okrzyki radości na twarzach maluchów. Tradycyjne śpiewanie „100 lat”, dmuchanie świeczek będzie nigdy nie zapomnianym wspomnieniem. Możemy stworzyć każdą popularną postać z bajki, ale jeśli nie możesz ich znaleźć w naszej galerii tortów  zapytaj nas, a my chętnie doradzimy. Przy wyborze tortów dla dzieci bardzo ważny jest wybór ich zdobienia. Wszak torty mają cieszyć przede wszystkim oczy. Efektowne zdobienia wykonywane są głównie z masy cukrowej . Główną zaletą tych mas jest możliwość ich dowolnego barwienia. Można tworzyć zdobienia imitujące wodę lub niebo. Jeśli chodzi o torty dla dzieci, postacie z bajek pojawiają się na nich bardzo często. Ręcznie robione figurki są bardzo efektowne, a jednocześnie realistyczne.

Torty dla dziewczynek zdobią także lalki barbie, kotki, pieski i inne sympatyczne stworzenia.

Na torty dla chłopców najczęściej są wybierane klocki, samochodziki oraz postacie z komiksów. Mamy nadzieję, że oferta naszej cukierni wypiekającej torty urodzinowe dla dzieci w Warszawie przypadła Ci do gustu! Już dziś zadzwoń do nas i złóż zamówienie na tort, który na zawsze pozostanie w Twojej pamięci i w pamięci Twojego dziecka, które za tak wspaniałą niespodziankę będzie Ci niezwykle wdzięczne!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial