516163163 godziny pracy: Wt - So 10-17
Zaznacz stronę

Torty dla dzieci

Najlepsze torty urodzinowe dla dzieci? Jesteś w dobrym miejscu! Bez względu na to, czy masz już gotowy pomysł na wymarzony tort dla dziecka, czy interesują Cię wyjątkowe inspiracje na tort – w AleTort znajdziesz to, czego szukasz! Nasze torty dla dzieci zachwycają nie tylko oryginalnym i pięknym wyglądem, ale są przy tym naprawdę smaczne. Wykonujemy je z najlepszych jakościowo produktów, pamiętając o tym, że uczestniczymy tym samym w niezwykle ważnym dniu Twojego dziecka.

Najpiękniejsze torty dla dzieci? Tylko w AleTort!

Większość dzieci uwielbia słodycze. Tort urodzinowy dla najmłodszych to jednak coś więcej – tu smak musi iść w parze z zachwycającym wyglądem. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych i najbardziej wymagających projektów – jeśli wyobraźnia Twojego dziecka nie zna granic, na pewno zobaczy to w naszym torcie! Skontaktuj się z nami i opisz tort, o jakim marzy Twoja pociecha lub zainspiruj się, oglądając naszą galerię zdjęć z wybranymi realizacjami.

OK, POROZMAWIAJMY! KONTAKT

lub możesz od razu złożyć zamówienie ZAMÓWIENIE

SKONTAKTUJ SIĘ Z AleTort!

GALERIA – TORTY DLA DZIECI

Torty dla dzieci z AleTort

Tort to nieodłączna część urodzinowego przyjęcia. Pojawia się w jego kulminacyjnym momencie i właśnie wtedy na twarzy dziecka powinien pojawić się promienny uśmiech. Tworzymy takie torty dla dzieci, żeby ich radość była jak największa! W zależności od Twoich potrzeb możemy stworzyć każdą popularną postać z bajki, ale chętnie realizujemy też inne pomysły. Nie wiesz, jaki wzór tortu wybrać? Napisz do nas, chętnie pomożemy i doradzimy!

Jak zrobić najpiękniejsze figurki na tort? Sekretem AleTort jest idealna masa cukrowa. Możemy ją dowolnie barwić i nadawać jej przeróżne kształty. Zdobienia odwzorowujące wodę, niebo, czy drewno nie są dla nas żadnym problemem! Na torty urodzinowe dla dzieci przygotujemy realistyczne postacie z bajek, czy inne figury. Torty dla dziewczynek najczęściej ozdabiają lalki Barbie, motywy z Krainy Lodu oraz kotki i pieski. Torty dla chłopców pełne są postaci z komiksów, samochodów, czy motywów LEGO i Minecraft.

Oferta naszej cukierni to najpiękniejsze i najlepsze torty urodzinowe dla dzieci w Warszawie i okolicach! Mamy nadzieję, że już wkrótce się o tym przekonasz, witając je na swoim stole. Nie czekaj – zadzwoń do nas i zamów tort, który wywoła uśmiech na twarzy Twojego dziecka. Wybrane torty możesz zamówić w naszym sklepie online. Wszystkie inne zamówisz, dzwoniąc do nas lub pisząc.